Collection: Plant Care
-
Garrett Juice
- Regular price
- $34.99
- Regular price
-
- Sale price
- $34.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Texas Tee - Local Pickup Only
- Regular price
- $46.99
- Regular price
-
- Sale price
- $46.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bone Meal 3lbs
- Regular price
- $12.99
- Regular price
-
- Sale price
- $12.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Blood Meal 3lbs
- Regular price
- $15.99
- Regular price
-
- Sale price
- $15.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Indoor! Houseplant Food
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bio - Tone Starter Plus 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Dry Molasses 7 lbs
- Regular price
- $13.99
- Regular price
-
- Sale price
- $13.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Orchid! Bloom Booster
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cactus! Succulent Plant Food
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Garden - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Tree - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Palm - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Iron - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Citrus - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Tomato - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Flower - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Rose - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Holly - Tone 4lb
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out